Смартфони Apple iPhone 13 отримають значно покращені камери

  226

  Apple буде закуповувати компоненти у різних компаній.

  Як повідомляє DigiTimes, компанія Apple реалізувала поліпшену технологію камери у всіх моделях iPhone, які будуть випущені в 2021 році. Поки що точно невідомо, чи будуть вони належати до лінійки iPhone 13 або iPhone 12s.

  По-перше, мова йде про технології оптичної стабілізації зображення зі зрушенням матриці. Це дозволяє робити фотографії більш чіткими, а також компенсувати тремтіння рук користувача. Компанія встановила датчики зображення більшого розміру, через що блок основної камери помітно збільшився.

  Згідно з галузевими джерелами, постачання VCM-двигунів, необхідних для роботи технології оптичної стабілізації зображення в iPhone 13 почнуть рости в кінці червня і перевищать постачання аналогічних комплектуючих для телефонів на базі Android в липні.

  Основними постачальниками таких двигунів є японські компанії Mitsumi і Alps, однак Apple також має намір закуповувати їх у китайських фірм Zhonglan Electronic Technology, JCT Electronics і GYZ Electronic Technology, а також у тайванської Audix.

  Презентація iPhone 13 очікується в вересні цього року.


  • не пропусти

  • магазин