Перші деталі про розумні годинники Oppo Watch 2

  45

  Очікується, що Oppo Watch 2 отримає квадратний екран, як і попередня модель.

  Минулого року на ринку з’явилися розумні годинники Oppo Watch, які були оснащені мобільною платформою Snapdragon Wear 3100 і працювали під управлінням ColorOS в Китаї, а також WearOS на глобальному ринку. Тепер же до виходу готується наступник Oppo Watch, подробиці про який повідомили учасники форуму XDA Developers.

  У свіжій прошивці спливла інформація про те, що розумні годинники Oppo Watch 2 будуть побудовані на базі однокристальної системи Snapdragon Wear 4100 яка проходить під кодовою назвою msm8937_32go. Глобальна версія пристрою буде працювати під управлінням WearOS, а в Китаї вийде версія на базі Android 8.1.

  Оригінальні розумні годинники Oppo Watch оснащені 8 ГБ вбудованої флешпам’яті. При цьому в прошивці йдеться, що Oppo Watch 2 отримає 16 ГБ незалежної пам’яті. Витік також передбачає, що нові розумні годинники запропонують нові циферблати, функцію виявлення рівня стресу і додаток Oppo Relax, який дозволить швидко розслабитися і заспокоїтися.

  Очікується, що Oppo Watch 2 отримає квадратний екран, як і попередня модель. Розумні годинники повинні мати підтримку вбудованої карти eSIM для підключення до мереж LTE. Дата запуску OPPO Watch 2 ще не підтверджена. Повідомляється, що OPPO працює над іншими розумними годинниками під назвою OPPO Watch Free. На цей час про характеристики цього пристрою нічого не відомо.


  • не пропусти

  • магазин