Нові деталі про першу ігрову консоль Qualcomm

  64

  Приставка не отримає модем 4G або 5G.

  З’явилися нові подробиці про портативну ігрову консоль, схожу на Nintendo Switch, яка може створюватися силами компанії Qualcomm.

  За словами Роланда Квандта (Roland Quandt) з Winfuture.de, портативна консоль Qualcomm не матиме модему 4G або 5G. Крім того, в ній використовується платформа APQ8350, а не Snapdragon 888, як повідомлялося в березні. Можливо, в процесі тестування Qualcomm вирішила, що наявність модему занадто сильно впливає на час роботи без підзарядки.

  Раніше повідомлялося, що пристрій буде працювати під управлінням Android 12, а також оснащуватися додатками і сервісами Google. Також очікується, що на приставці буде встановлено ще неопублікований додаток Epic Games Store на додаток до власної тематичної платформи Qualcomm. Приставка також матиме GPS, Bluetooth, акселерометри і зворотну віддачу.

  З чуток, консоль нагадує великий і товстий смартфон, додатковий простір дозволить встановити всю необхідну начинку, а також акумулятор ємністю 6000 мАг.

  Звичайно ж, приставка зможе підключатися до телевізора або проєктора для виводу картинки на великий екран. Пристрій буде нагадувати Nintendo Switch формою і знімними контролерами з кожного боку. Повідомляється, що ці контролери будуть випускатися дуже відомою компанією з виробництва аксесуарів.


  • не пропусти

  • магазин