SpaceX готується до запуску на орбіту четвертої за місяць групи супутників

  125

  Американська компанія SpaceX 26 травня планує запустити на орбіту четверту за місяць групу інтернет-супутників Starlink, повідомляє спеціалізований сайт Spaceflight Now.

  Чергова партія складається з 60 інтернет-супутників Starlink. Запуск ракети-носія Falcon 9 з мінісупутників запланований в середу на 14:59 за часом Східного узбережжя США з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида).

  Відзначається, що це буде 29-й вивід на орбіту групи супутників Starlink з травня 2019 року і вже четвертий в травні. Попередні партії були запущені 4, 9 та 16 травня.

  Орбітальне угруповання SpaceX вже складається з 1675 космічних апаратів. У майбутньому компанія планує збільшити їх кількість до 12 тисяч, потім – до 30 тисяч. Планується, що супутники забезпечать широкосмуговий доступ в інтернет в будь-якій точці планети. Сума інвестицій в проєкт досягла $10 мільярдів.

  У січні цього року SpaceX успішно запустила Falcon-9 з рекордною кількістю супутників на борту – 143 апарату , серед яких було всього 10 супутників зв’язку Starlink, інші належали іншим компаніям.


  • не пропусти

  • магазин