Пентагон виключив Xiaomi з чорного списку

  21

  Суд визнав недійсним рішення Пентагону про зарахування Xiaomi до китайських військових компаній.

  Китайська компанія Xiaomi заявила в середу, що суд в США визнав недійсним рішення Пентагону про внесення її до списку «китайських комуністичних військових підприємств», а також зняв всі обмеження для американських осіб і компаній, які купують її акції.

  25 травня о 16:09 за місцевим часом суд округу Колумбія виніс остаточний вердикт, визнавши недійсним рішення Пентагону про зарахування Xiaomi до китайських військових компаній. Таким чином, офіційно повністю були зняті обмеження на володіння цінними паперами, випущеними Xiaomi, а також на їх придбання американськими інвесторами.

  Xiaomi

  Xiaomi додала, що вона продовжить створювати високотехнологічні продукти, щоб задовольнити попит величезної користувальницької бази шанувальників з усього світу.

  Два тижні тому уряд США визнало свою помилку і заявило про готовність врегулювати це питання з Xiaomi Group і виключити компанію з військового чорного списку.

  На початку року адміністрація Дональда Трампа в США внесла Xiaomi в чорний список за ймовірний зв’язок з китайськими військовими.


  • не пропусти

  • магазин