Так може виглядати iPhone SE Plus. З’явилися якісні зображення

  328

  З лінійкою iPhone 12 нову модель повинна народити форма корпусу і плоска рамка, яка проходить по всьому периметру смартфона.

  Китайські джерела опублікували передбачувані зображення нового смартфона лінійки iPhone SE, який може називатися iPhone SE 3 або iPhone SE Plus.

  Повідомляється, що ці зображення були створені частково на базі витоків, а частково є плодом дизайнерської уяви. Якщо вірити рендерам, то новий недорогий смартфон Apple може отримати принципово новий дизайн в порівнянні з iPhone SE і іншими телефонами компанії.

  Впадає в очі, перш за все, те, що смартфон позбувся великого вирізу у верхній частині екрана. Фронтальна камера розміщується в отворі, який знаходиться в центральній верхній частині екрана. Таке рішення давно використовується серед виробників Android-пристроїв, однак поки що невідомо, чи дійсно Apple теж почне оснащувати свої смартфони врізаними селфі-камерами.

  По периметру екрана видно білу рамку однакової ширини, над екраном знаходиться виріз для розмовного динаміка. Основна камера нового iPhone SE, імовірно, повинна залишитися одинарною. Компанію їй складе одинарний світлодіодний спалах.

  З лінійкою iPhone 12 нову модель повинна народити форма корпусу і плоска рамка, яка проходить по всьому периметру смартфона.

  Анонс нового iPhone SE очікується навесні наступного року.


  • не пропусти

  • магазин