Підтримка Internet Explorer частково припиниться

  39

  Браузер відправляють на пенсію через 27 років існування, але все ще буде присутній в корпоративної версії Windows 10.

  Корпорація Microsoft заявила в своєму офіційному блозі про припинення підтримки браузера Internet Explorer з 15 червня 2022 року. До цієї дати його користувачам рекомендовано перейти на сучасний і безпечніший Microsoft Edge на базі движка Chromium, який в найближчому майбутньому повністю замінить свого попередника.

  «Настільний додаток Internet Explorer 11 буде відправлено на пенсію, його підтримка буде припинена 15 червня 2022 роки для певних версій Windows 10», – зазначив менеджер по продукту Microsoft Edge Шон Ліндерсей (Sean Lyndersay).

  При цьому припинення підтримки не торкнеться корпоративної редакції Windows 10 LTSC – в її збірки все ще буде включатися застарілий браузер. Для перегляду сайтів, створених для Internet Explorer, користувачам запропоновано використовувати режим сумісності IE в Microsoft Edge, який корпорація планує підтримувати як мінімум аж до 2029 року.

  Згідно з квітневим звітом аналітичної організації StatCounter, частка Internet Explorer на ринку становить лише 0,71%. У 2020 році браузер перестав підтримуватися платформою Microsoft Teams, а з 17 серпня поточного року від нього відмовляться додатки і сервіси, що входять в пакет Microsoft 365.


  • не пропусти

  • магазин