Android 12 виводить з ладу OnePlus 9 і Xiaomi Mi 11

  58

  Смартфони перетворюються в «цеглини».

  Компанія OnePlus стала одним з перших виробників смартфонів, чиї пристрої приєдналися до програми бета-тестування Android 12. Користувачі OnePlus 9 і OnePlus 9 Pro отримали можливість завантажити бета-версію, однак поширення прошивки було відкликано через день через серйозні проблеми.

  На своєму офіційному форумі компанія заявила, що була змушена видалити посилання для завантаження Android 12 для серії OnePlus 9 через негативні відгуки користувачів. Річ у тому, що після установки оновлення телефони перетворюються в «цеглини» – перестають завантажуватися і нормально працювати.

  За даними Android Police, проблема була викликана самими користувачами, які просто забули розблокувати завантажувач. Це обов’язкова умова для установки бета-версії Android 12. Якщо завантажувач не розблоковувати, то виникає ця проблема. Ентузіасти вже знайшли розв’язання проблеми: можна відновити телефон за допомогою заводського способу, збереженого у флеш-пам’яті. Для цього буде потрібно комп’ютер під керуванням Microsoft Windows 7 або Windows 10. Linux і macOS і не підтримуються.

  Не все гладко пройшло і з установкою бета-версії Android 12 на смартфон Xiaomi Mi 11. У соціальних мережах стали з’являтися повідомлення про несправності смартфона після установки оновлення. На цей час розв’язання проблеми немає, і компанія ніяк не коментує ситуацію.


  • не пропусти

  • магазин