Представлена ​​Android 12: найбільша зміна дизайну за останні роки

  44

  Стала доступна перша публічна бета-версія для установки, підтримуються смартфони 11 виробників.

  Компанія Google провела сьогодні на конференції Google I/O велику презентацію нової операційної системи Android 12.

  Нова ОС приносить велику зміну дизайну. Google представила нову дизайнерську мову Material Design – він отримав назву Material You, який переглядає інтерфейс по всій системі.

  Google підкреслює, що Android 12 стала «найбільшою зміною дизайну за останні роки». Особливо відзначається автоматичне створення нової колірної схеми при зміні шпалер, першими цю функцію отримають смартфони Google Pixel.

  Були перероблені швидкі налаштування, в тому числі був доданий значок Google Pay і елементи управління розумним будинком.

  Окрему увагу приділили безпеці. В системі з’явилася Privacy Dashboard – панель, де можна подивитися які дозволи отримали додатки, і коли.

  Також Android 12 підсвічуватиме в правому куті, якщо використовуються камера або мікрофон. Видані дозволи можна легко скасувати через швидкі налаштування, не залишаючи поточного екрана.

  Крім того, в Android 12 з’явилася підтримка функції Digital Car Key – цифрових ключів для автомобіля. Користувачі зможуть автоматично відкривати і замикати автомобіль за допомогою смартфона. Восени функція стане доступна на смартфонах Pixel і деяких моделях Samsung Galaxy. Спочатку вона буде працювати з автомобілями BMW.

  Розробники стверджують, що смартфони на базі Android 12 зможуть працювати швидше, а час автономної роботи у них збільшиться, завдяки оптимізації використання CPU.

  Google також оголосила про вихід першої публічної бета-версії – Android 12 Beta 1. Вона доступна для смартфонів серії Pixel, починаючи з моделі Pixel 3, а також для обраних моделей Asus, OnePlus, OPPO, Realme, Sharp, Techno, TCL, Vivo, Xiaomi і ZTE.


  • не пропусти

  • магазин