Опубліковані найякісніші зображення Huawei P50

  27

  На цих зображеннях реальний смартфон, а не прототип.

  Інсайдер, відомий в Twitter під ніком Rodent950, опублікував нові рендери Huawei P50. І на цю мить це найякісніші зображення смартфона з усіх, вже опублікованих в мережі.

  Інформація подається інсайдером під соусом ексклюзиву – ймовірно, це дійсно офіційні рендери Huawei P50. На них смартфон представлений в золотому кольорі, але найважливіше інше: можна добре розглянути компоновку камери. Як і в разі Honor 50, блок основної камери розділений на два круглих поверхи, але в Huawei P50 в верхньому кільці розміщені три модулі, а в нижньому – тільки один. Судячи з зображення об’єктива нижнього модуля, з’єднаний з ним датчик зображення буде бвльшим від інших. Нагадаємо, чутки приписують Huawei P50 матрицю роздільною здатністю 50 Мп оптичного формату близько 1 дюйма. Така ж застосовується в Mi 11 Ultra, але Xiaomi використовує сенсор Samsung, а Huawei P50 повинен отримати сенсор Sony.

  Інсайдер в коментарях до цих картинок зазначив, що на них зображений реальний смартфон, а не прототип. Rodent950, нагадаємо, спеціалізується на витоках про ще не випущені смартфони Huawei. Раніше він вже відзначився рядом правдивих даних про смартфони серій P40 і Mate 40 ще до їх прем’єри, а також публікував приклади фото, зроблені камерою Huawei P50.


  • не пропусти

  • магазин