Nothing представить навушники Ear 1 уже в червні

  26

  Карл Пий розповів про час виходу перших навушників свого стартапу і про розчарування тим, що Apple втратила дух новацій.

  Минулого року Карл Пий – співзасновник компанії OnePlus покинув її і все для того, що організувати власний стартап Nothing, який займеться створенням електроніки. Уже відомо, що стартувати на ринку вирішено з бездротових навушників Ear 1, які представлять в червні. І розповів про це сам Карл Пий.

  Характеристики гарнітури невідомі, але Карл Пий натякає, що вони будуть мінімалістичні з точки зору функціональності. Він упевнений, що замість 20 різних налаштувань, споживачам потрібні не більше 2-3. Особливу увагу приділили дизайну навушників і вони запропонують «ретро-футуристичний екстер’єр», компанія витратила багато часу, щоб знайти своє розуміння дизайну сучасних навушників.

  «Ми хочемо повернути елемент людського тепла в наші продукти», – сказав Пий в інтерв’ю CNBC. Вони мають намір створювати продукти для людей, які будуть приносити користь і ними можна користуватися з розумом. Зараз же, на його думку, в індустрії панують часи 80-х і 90-х років, коли спостерігалося засилля сірих коробок.

  У своєму інтерв’ю виданню CNBC Кар Пий також заявив, що, колись він був найбільшим шанувальником Apple, у неї є заслуги, які змінили ринок ПК і смартфонів. Але за останні пару років вона втратила дух інновацій, її розвиток сповільнилося. В цілому він висловив думку, що на ринку з’являється все менше новацій і компанії не поспішають з їх впровадженням, тому кожне нове покоління смартфонів схоже на попереднє. Карл Пий вважає, що потрібно знайти спосіб розірвати це порочне коло.

  Джерело: cnbc


  • не пропусти

  • магазин