Україну заллють дощі, потеплішає до +25°: прогноз погоди на тиждень

  1509

  Цього тижня в Україні буде тепло, в середньому температура становитиме +20°. Але в середу в країну повернуться дощі і закінчаться тільки у неділю.

  Про це свідчать дані Погода УНІАН.

  У понеділок, 10 травня, практично по всій Україні очікується сонячний день. На заході потеплішає до +23°, в центрі, на півдні і півночі – до +18°, на сході – до +17°.

  У вівторок сонця в Україні стане ще більше і потепління продовжиться. По всій країні температура вдень не опуститься нижче +19°. Найхолодніше буде в Криму: тут стовпчики термометрів застигнуть на позначці в +18°.

  У середу опади повернуться в центр, на південь і схід країни, а також зачеплять Сумщину. Там, де пройдуть дощі, температура опуститься до +15°…+17°. На решті території вона залишиться без змін.

  У четвер дощі поширяться по всій Україні, крім Криму. Температура у західних областях впаде до +16°, в центрі – до +17°, на півдні протримається на рівні +20°.

  У п’ятницю дощі продовжаться, але відступлять зі сходу України. Температура підвищиться на кілька градусів.

  У суботу дощі продовжаться. У неділю опади відступлять, дощі залишаться тільки на Чернігівщині та Сумщині. На вихідних в Україні буде так само тепло, як і в п’ятницю.


  • не пропусти

  • магазин