Опубліковані живі фотографії Redmi K40 Game Enhanced Edition

  61

  На задній панелі розташовані такі слова, як Freezing, Speediest і Fightning.

  Відомий мережевий інформатор Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував перші живі фотографії смартфона Redmi K40 Game Enhanced Edition.

  Фотографії демонструють, що смартфон отримав екран з однаково тонкими рамками по всьому периметру, а також врізаною фронтальною камерою. На задній панелі розташовані такі слова, як Freezing, Speediest і Fightning.

  Анонсований кілька днів тому Redmi K40 Game Enhanced Edition позиціюється як найдоступніший ігровий смартфон, його стартова ціна становить 310 доларів. Redmi K40 Game Enhanced Edition отримав 6,67-дюймовий AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц, частотою дискретизації сенсорного шару 480 Гц. Компанію Dimensity 1200 складають до 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ флешпам’яті. Смартфон оснащений акумуляторною батареєю ємністю 5065 мАг, яка підтримує швидку зарядку потужністю 67 Вт. Смартфон оснащений стереодинаміками JBL і 64-мегапіксельною камерою, відмінною системою охолодження, а також механічними ігровими кнопками.

  Також була анонсована спеціальна версія, випущена на честь легендарного майстра бойових мистецтв, актора і режисера Брюса Лі .


  • не пропусти

  • магазин