MIUI почне швидше працювати: Xiaomi додасть в прошивку технологію розширення оперативної пам’яті

  52

  Така технологія вже працює в смартфонах Vivo та Oppo.

  У прошивці OriginOS смартфонів Vivo дебютувала технологія під назвою Memory Fusion – її суть полягає в організації у флешпам’яті віртуального накопичувача об’ємом 3 ГБ, який працює як додаток оперативної пам’яті. Це не зайве для моделей, у яких, скажімо, 4 або 6 ГБ ОЗУ, але досить багато флешпам’яті – 64 або 128 ГБ. Аналогічна технологія є вже в Oppo, а незабаром повинна з’явитися й у Xiaomi.

  Проблема старих смартфонів Xiaomi в тому, що з часом падає швидкість роботи та чуйність інтерфейсу, оскільки нові програми та нові функції ОС вимагають більше оперативної пам’яті. Фізично розширити ОЗУ неможливо, але ніщо не заважає звернути непотрібне місце в флешпам’яті у своєрідний файл підкачки (якщо користуватися термінологією Windows). Розробники MIUI працюють над аналогом технології Memory Fusion, і створюється вона в першу чергу з розрахунком на використання в старих або бюджетних смартфонах, спочатку запропонованих з невеликим об’ємом ОЗУ.

  Потрібно відзначити, що сторонні рішення, що перетворюють частину флешпам’яті в файл підкачки, вже випущені для Android, але за швидкістю роботи вони непорівнянні з фірмовими технологіями.


  • не пропусти

  • магазин