FCC дозволила SpaceX вивести 2824 додаткових супутники на низьку орбіту

  23

  Всього SpaceX планує вивести 12000 супутників.

  Федеральна комісія зі зв’язку США (FCC) повідомила, що проголосувала за схвалення плану SpaceX по розгортанню супутників Starlink на більш низькій навколоземній орбіті.

  Рішення включає ряд умов, що забезпечують безпеку. Так, зняті деякі побоювання, підняті супутниковим проєктом Amazon.com Kuiper Systems. За словами FCC, компанія SpaceX погодилася на можливі перешкоди з боку Kuiper Systems, оскільки «робота супутників SpaceX на більш низьких висотах потенційно може зробити SpaceX більш сприйнятливою до перешкод».

  Крім того, FCC вважає, що «польоти SpaceX на малих висотах і значна маневровість повинні привести до зниження ризику зіткнень і покращити середовище орбітального сміття».

  Компанія SpaceX, створена Ілоном Маском (Elon Musk), запросила у FCC дозвіл на запуск 2824 додаткових супутників на низьку орбіту в рамках свого плану надання послуг широкосмугового доступу в інтернет. Всього SpaceX планує розгорнути 12000 супутників. Витрати на розгортання групи Starlink оцінюються приблизно в 10 млрд доларів.

  Проєктом Kuiper Systems передбачено створення на низькій навколоземній орбіті мережі з 3236 супутників, які будуть надавати послугу високошвидкісного широкосмугового доступу в інтернет.


  • не пропусти

  • магазин