Вчені придумали систему, що вбиває SARS-Cov-2 менш ніж за секунду

  62

  Вчені Техаського університету A&M і їх колеги розробили експериментальну систему, яка нейтралізує коронавірус SARS-CoV-2 менш ніж за секунду під впливом високої температури, повідомляє університет.

  Відзначається, що в інших дослідженнях температура впливала на вірус протягом 1-20 хвилин, і це одночасно важко і дорого.

  До вчених звернулася корпорація з проханням вивчити можливість термічного знищення коронавірусу за короткий час.

  Фахівці створили установку, в якій секція трубки з нержавіючої сталі, через яку пропускається розчин, що містить коронавірус, спочатку нагрівається, а потім швидко охолоджується.

  За даними дослідників, якщо розчин нагріти майже до 72 градусів за Цельсієм на півсекунди, він може зменшити титр вірусу або кількість вірусу в розчині в 100 тис. разів, чого достатньо для нейтралізації вірусу і запобігання його передачі.

  Для своєї майбутньої роботи дослідники створять спеціальний тестовий чип, який дозволить їм термічно обробляти віруси протягом ще коротшого часу.

  Відзначається, що посекундна термічна обробка і дозволяє використовувати цей метод в існуючих системах опалення, вентиляції та кондиціонування.

  Цей підхід можна також застосувати до інших вірусів, які поширюються по повітрю, наприклад, до вірусу грипу.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин