Samsung Galaxy S21 отримав поліпшення для камери і травневий патч безпеки Android

  59

  Попри те, що до травня залишилося кілька днів, Samsung вже встановила на свій смартфон виправлення безпеки для Android від травня 2021 року.

  Samsung випустила свіже оновлення прошивки для Galaxy S21, яке містить останні виправлення системи безпеки та кілька функціональних поліпшень.

  Оновлення поширюється в Європі, прошивка проходить під номером G99xBXXU3AUDA і важить близько 1,2 ГБ. Попри те, що до травня залишилося кілька днів, Samsung вже встановила на свій смартфон виправлення безпеки для Android від травня 2021 року.

  Свіже оновлення поліпшило продуктивність камери. Також було покращено додаток Quick Share. Для тих, хто не знає, Quick Share використовується для передачі файлів з одного пристрою Galaxy на інший. На жаль, в журналі змін більше нічого не згадується.

  Якщо ви проживаєте в Європі, то, можливо, ви вже отримали повідомлення про оновлення. Також завжди можна перевірити наявність оновлення вручну. Для цього перейдіть в «Налаштування» >> «Оновлення програмного забезпечення», а потім натисніть «Завантажити та встановити».


  • не пропусти

  • магазин