iPhone 13 Pro і Pro Max отримають 8 Гб оперативної пам’яті і 1 ТБ флеш-пам’яті

  38

  На цей час максимальний обсяг ОЗУ в смартфонах Apple становить 6 ГБ.

  Згідно з останніми новинами, Apple може збільшити обсяг оперативної пам’яті iPhone 13, як мінімум, в старших версіях iPhone 13 Pro і Pro Max.

  iPhone 12 став першим смартфоном виробника, який отримав підтримку мереж п’ятого покоління. Раніше вже повідомлялося, що в лінійці iPhone 13 будуть представлені моделі з 1 ТБ флешпам’яті. При такому обсязі незалежної пам’яті смартфони отримають 8 Гб оперативної пам’яті. На цей час максимальний обсяг ОЗУ в смартфонах Apple становить 6 ГБ.

  На цьому тижні Apple представила новий планшет iPad Pro, оснащений однокристальною системою Apple M1. Пристрій одержав до 2 ТБ флешпам’яті і 16 ГБ оперативної пам’яті. У базовій версії користувачам доступні 8 ГБ оперативної пам’яті.

  Нагадаємо, Apple iPhone XS став першим смартфоном компанії, який пропонувався з 512 ГБ незалежної пам’яті. Пізніше такі моделі з’явилися в лінійках iPhone 11 і iPhone 12.

  Презентація лінійки Apple iPhone 13 очікується в вересні цього року. Повідомляється, що Apple забрала у Samsung солідну частину замовлень на екрани для iPhone 13, передавши їх LG і BOE.


  • не пропусти

  • магазин