Huawei готує три недорогих смартфони з гнучкими екранами

  26

  Попри всі негаразди, мобільний підрозділ Huawei працює над новими цікавими моделями смартфонів.

  Huawei, позбавлена ​​доступу до однокристальних систем через санкції США, переживає не найкращі часи. Однак мобільний підрозділ компанії не здається і готує цікаві новинки. У їх числі й лінійка P50, і нові моделі з гнучким екраном.

  Як пише джерело з посиланням на звіт DigiTimes, дані якої практично завжди підтверджуються, Huawei готує відразу три нових смартфони з гнучкими екранами. Причому мова не йде про моделі рівня Mate X2, навпаки – це будуть пристрої середнього рівня і, само собою, більш доступні. Таким чином Huawei зможе нав’язати в поки сильно обмеженій ніші складних смартфонів конкуренцію Samsung – вона тут беззаперечний лідер.

  Ці моделі Huawei отримають екрани AMOLED, але от коли вони вийдуть – велике питання. У компанії настільки мало однокристальних систем, що ми навіть можемо толком не побачити лінійку P50, що вже тут говорити про нові моделі з гнучкими дисплеями. Втім, до кінця року ситуація з однокристальними системами Huawei може почати поліпшуватися – після того, як в жовтні SMIC запустить масове виробництво 7-нанометрових SoC.


  • не пропусти

  • магазин