Помилку в роботі вертольота Ingenuity виправлять оновленням ПЗ

  48

  Підготовка до першого польоту вертольота триває.

  Як стало відомо, тестування марсіанського вертольота Ingenuity перед першим польотом виявило помилку, яка змусила відкласти політ, намічений на 11 квітня. Фахівці NASA приступили до аналізу отриманих телеметричних даних, розраховуючи діагностувати проблему і знайти рішення.

  Згідно з новим повідомленням агентства, на вихідних команда розробників розглянула і протестувала кілька можливих рішень проблеми та прийшла до висновку, що найнадійнішим рішенням буде невелика модифікація і перевстановлення програмного забезпечення, керуючого польотом Ingenuity. Це оновлення змінить процес завантаження двох контролерів польоту, що дозволить апаратному та програмному забезпеченню безпечно перейти в стан польоту.

  Модифікація була нескладною, так що оновлення вже проходить перевірку на випробувальних стендах. Однак його передача і установка на комп’ютер Ingenuity займе якийсь час. Змінений графік, в якому буде визначений новий термін першого польоту, поки знаходиться в розробці. Вчені обіцяють назвати термін наступного тижня. Тим часом марсохід Perseverance, від якого відокремився Ingenuity, продовжить дослідження Червоної планети.


  • не пропусти

  • магазин