iPad mini 5 подешевшав до історичного мінімуму перед анонсом iPad mini 6

  77

  Через відносно слабку конкуренцію з боку планшетів на базі Android ціна iPad mini 5 рідко коректувалася за останні кілька років.

  Все більше джерел повідомляють, що компанія Apple скоро представить новий планшет iPad mini 6. Тепер на це побічно вказує і той факт, що iPad mini п’ятого покоління подешевшав до історичного мінімуму.

  iPad mini 5, випущений у 2019 році, наразі пропонується за 480 доларів у версії з 256 ГБ флешпам’яті і тільки Wi-Fi. Це на 13% менше рекомендованої виробником роздрібної ціни 7,9-дюймового планшета, який побудований на базі однокристальної системи Apple A12 Bionic.

  Через відносно слабку конкуренцію з боку планшетів на базі Android ціна iPad mini 5 рідко коректувалася за останні пару років. Нова ціна є найнижчою з моменту появи пристрою на ринку. Дорожчі моделі, оснащені підтримкою стільникового зв’язку, або взагалі не подешевшали, або продаються з незначною знижкою.

  На вихідних були опубліковані якісні зображення і характеристики нового планшета Apple iPad mini 6, які демонструють деякі серйозні зміни.


  • не пропусти

  • магазин