Samsung випустила нову версію смарт-міток Galaxy SmartTag+

  33

  Південнокорейська компанія Samsung Electronics офіційно представила нове покоління своїх смартміток Galaxy SmartTag+, які будуть доступні в продажу вже з 16 квітня.

  Мітки Galaxy SmartTag+ оснащені підтримкою таких технологій, як Bluetooth Low Energy і UWB, забезпечуючи визначення місцеположення з високою точністю. Дані мітки також використовують технологію доповненої реальності (AR), щоб за допомогою камери смартфона візуально направити користувача туди, де знаходиться зниклий предмет.

  Новітня версія Samsung Galaxy SmartTag може бути прикріплена до різних предметів побуту, таким як рюкзак або брелок, тому їх можна легко і точно визначити за допомогою служби пошуку SmartThings, яка встановлюється в якості мобільного застосування на смартфон.

  Galaxy SmartTag+ також може скористатися наявними можливостями виявлення SmartThings Find, дозволяючи знаходити зазначені об’єкти на карті, навіть якщо вони загубилися десь дуже далеко від того місця, де знаходиться сам користувач. Це тому, що теги використовують з’єднання BLE і можливості мережі пристроїв Galaxy. Користувачі SmartThings Find можуть включити відповідну опцію в додатку SmartThings і надати своїм смартфонам або планшетам Galaxy допомагати іншим знаходити свої втрачені мітки або пристрої. Як тільки користувач повідомить про відсутність свого тега в SmartThings Find, будь-який довколишній пристрій Galaxy, який виявить його, повідомить сервер SmartThings про своє місцеперебування, і користувач отримає повідомлення. Всі дані в SmartThings Find зашифровані та захищені, тому місце розташування тега не розкривається нікому, крім власника.


  • не пропусти

  • магазин