Перші подробиці про нову приставку Apple TV

  85

  У приставці буде використовуватися однокристальна система Apple A14 Bionic.

  Різні джерела повідомляють, що в коді бета-версії tvOS 14.5 з’явилася згадка про нове покоління приставки Apple TV. Зокрема, згадується зміна апаратної начинки та поява підтримки частоти оновлення зображення 120 Гц.

  Згідно з попередніми заявами, Apple може знизити ціну на Apple TV в листопаді цього року і випустити нову приставку в четвертому кварталі 2020. Інсайдер Джон Проссер (John Prosser) сказав, що Apple TV 6 буде по продуктивності відповідати iPad Pro, а LeaksApplePro повідомляє, що в приставці буде використовуватися однокристальна система Apple A14 Bionic.

  У тесті графічного процесора A14 Bionic значно перевершує A12Z Bionic, а система охолодження Apple TV у 2021 році повинна гарантувати, що однокристальна система зможе працювати на максимальній частоті без зниження продуктивності.

  Очікується, що новий пульт дистанційного керування підтримує нову функцію, яка дозволяє знайти загублений пульт. Також велика увага буде приділена ігровим можливостям, тому Apple може випустити спеціальний геймпад для Apple TV.

  Оперативної пам’яті буде 6 ГБ, при цьому користувачі зможуть вибрати між версіями з 64 і 128 ГБ флешпам’яті.


  • не пропусти

  • магазин