LG офіційно заявила про закриття підрозділу смартфонів

  32

  У своїй офіційній заяві LG сказала, що відмова від бізнесу мобільних телефонів дозволить їй зосередитися на інших областях.

  Сьогодні LG підтвердила, що закриває свій мобільний бізнес-підрозділ. Це рішення не стало несподіванкою, оскільки в минулому неодноразово повідомлялося, що південнокорейська компанія відмовиться від телефонного бізнесу. Оголошення було зроблено після того, як рада директорів затвердила «стратегічне рішення».

  У своїй офіційній заяві LG заявила, що відмова від бізнесу мобільних телефонів дозволить їй зосередитися на інших областях, таких як компоненти електромобілів, підключені пристрої, розумні будинки, робототехніка, штучний інтелект і рішення для бізнесу, а також платформи та сервіси.

  Хоча LG не буде виробляти нові телефони, компанія продовжить надавати підтримку та оновлення програмного забезпечення існуючим клієнтам протягом певного «проміжку часу», який буде варіюватися в залежності від регіону. Нагадаємо, минулого місяця компанія LG German підтвердила, що випустить оновлення ОС Android 11 для таких телефонів, як LG Velvet 4G, LG Velvet 5G, LG G8X, LG G8S, LG Wing, LG K52 і LG K42.

  Наявні телефони також продовжать продаватися, але компанія розраховує повністю згорнути мобільний бізнес до 31 липня. До тих пір вона буде працювати з постачальниками та діловими партнерами над закриттям підрозділу мобільних телефонів. Південнокорейська компанія планує використовувати свій мобільний досвід і технології, пов’язані з мобільним зв’язком, такі як 6G, в інших компаніях, що існують і майбутніх продуктах.


  • не пропусти

  • магазин