Qualcomm представила топовий чипсет Snapdragon 780G 5G

  40

  Американська компанія Qualcomm представила мобільну платформу Snapdragon 780G 5G – топовий чипсет 700-й серії.

  Чип буде проводитися по 5 нм технології на потужностях компанії Samsung. Він містить восьмиядерний процесор: два високопродуктивних ядра ARM Cortex-A78 з максимальною тактовою частотою 2,4 ГГц і шість ядер ARM Cortex-A55 з 1,8 ГГц. Також дана однокристальна система комплектується модемом Snapdragon X53 5G, який здатний забезпечити швидкість завантаження до 3,3 Гб/c.

  Крім того, тут з’явилися преміум-функції, які раніше були доступні лише в старшій 800-й серії. Серед них підтримка Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.2. За графіку в Snapdragon 780G відповідає прискорювач Adreno 642. Він забезпечить підтримку 10-бітного кольору і стандарту HDR, при цьому, за заявами виробника, з’явиться можливість оновлювати графічні драйвери на свіжіші версії.

  Також варто відзначити оновлений процесор обробки зображень (ISP) Spectra 570, який зможе захоплювати зображення з трьох камер одночасно, а також отримає покращений алгоритм обробки знімків при слабкому освітленні та можливість запису відео з підтримкою HDR10+ або HDR в роздільній здатності 4K. Крім того, Snapdragon 780G оснащуватиметься нейронним процесором (NPU) продуктивністю 12 трлн операцій в секунду, що забезпечить швидку обробку даних при роботі з іноземними інвестиціями.

  В Qualcomm заявляють, що перші пристрої на базі Snapdragon 780G надійдуть в продаж у другому кварталі 2021 року.

  Джерело: Winfuture


  • не пропусти

  • магазин