Портативний акумулятор на колесах для цілого будинку «підірвав» Kickstarter

  144

  За перші 10 хвилин сума перевищила 1 млн доларів.

  Компанія Bluetti, яка спеціалізується на випуску пристроїв для зберігання енергії, представила серію домашніх систем накопичення енергії, що включає моделі EP500 і EP500 Pro. Нові пристрої дозволяють живити електроприлади та можуть заряджатися як за допомогою сонячних панелей, так і через електромережу.

  Нові електростанції мають елегантний і мінімалістичний вигляд, вони відмінно підійдуть для приватних будинків або будинків на колесах. На відміну від Tesla Powerwall даний пристрій є більш універсальним. Ви можете легко взяти його з собою на природу.

  Вперше Bluetti пропонує функцію дистанційного керування. Завдяки ексклюзивній технології підключення B-Lynk від Bluetti ви можете легко контролювати стан вашого акумулятора EP500 і EP500 Pro і налаштовувати параметри, чи знаходиться він поруч з вами або за тисячу кілометрів (за допомогою WAN і LAN). Більше не потрібно підходити до пристрою, щоб просто визначити заряд батареї.

  Якщо ємності 5,1 кВт•год недостатньо для задоволення ваших потреб, ви можете купити два пристрої та з’єднати їх разом за допомогою Bluetti Fusion Box, отримавши до 10,2 кВт•год при вихідній напрузі 240 В.

  Акумулятори розраховані на 6000 циклів зарядки, від сонячної панелі повна зарядка займає 5 годин, а від мережі – 3 години. Bluetti EP500 розрахований на навантаження потужністю 2 кВт (до 4,8 кВт в піку), а EP500 Pro – на 3 кВт (до 6 кВт в піку).

  Ціна EP500 і EP500 Pro становить 3159 і 3799 доларів відповідно. Постачання молодшої версії почнуться в серпні, а старшої – в жовтні. На них поширюється трирічна гарантія. Заплативши 699 доларів зверху, можна отримати гарантію на п’ять років.

  За перші 10 хвилин накопичена сума перевищила 1 млн доларів, а зараз зібрано вже понад 2 млн доларів.


  • не пропусти

  • магазин