Чи будуть переводити годинники на літній час в Україні у 2021 році: пояснення

  658

  В Україні з 27 на 28 березня о 03:00 відбудеться переведення годинників на літній час у 2021 році. Стрілки годинника необхідно буде перевести на одну годину вперед. Але депутати хотіли ухвалити документ, щоб жителі нашої країни залишилися жити за зимовим часом.

  Статутом передбачалося, що в Україні будуть жити за київським часом, включаючи тимчасово окуповані території. OBOZREVATEL вирішив роз’яснити ситуацію і розповісти всі подробиці.

  У першому читанні Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який скасовує обов’язковий сезонний перехід часу. Однак у другому у депутатів не вистачило голосів ухвалення поправок, які б дозволили встигнути підписати та опублікувати документ.

  Отже, нардепи провалили голосування за законопроєкт у другому читанні і надіслали його на доопрацювання до комітету. Тепер у кінці березня українці все ж таки перейдуть на літній час.

  Зазначимо, що автор документа про обчислення часу посилався на думку більшості вчених про те, що сезонне переведення стрілок шкідливе для здоров’я, а його роль в економії електроенергії не доведена.


  • не пропусти

  • магазин