В Україну наближається потепління: синоптики розповіли, кого порадує погода в кінці березня

  2036

  Потепління в Україну прийде вже через кілька тижнів. Незважаючи на те, що зараз березень, погода швидше нагадує кінець лютого. Ще в найближчий тиждень в деяких областях очікуються опади у вигляді мокрого снігу, але до кінця місяця повітря прогріється і буде сухо. Синоптики розповіли, де і коли очікувати поліпшення погоди.

  На Заході України потеплішає 29 березня, коли повітря вперше за довгий час прогріється до +15 градусів. До цього часу денна температура повітря буде коливатися між +3 … +11 градусів. Синоптики прогнозують, що 22 березня на Заході похолодає до +1 градуса і пройде мокрий сніг, але вже з 1 квітня вдень в регіоні стовпчики термометрів піднімуться до +16 градусів.

  На Півдні до кінця березня температура повітря не очікується вище +6 … +8 градусів. В середньому денна температура в найближчі два тижні буде коливатися від +4 до +8 градусів, вночі – від -1 до +1 градуса. Дощі в регіоні пройдуть 18-19, 23-24 і 26 березня. З кінця березня буде сухо і прийде потепління.В Україну наближається потепління: синоптики розповіли, кого порадує погода в кінці березняУ східних областях України до кінця березня температура повітря вдень не підніметься вище +8 … +10 градусів. В останній тиждень місяця стовпчики термометрів піднімуться до +13 градусів. Невеликі дощі можливі 20, 23-24 березня.

  У Києві з 30 березня почнеться пік тепла. Уже з 18 березня в столиці почне поступово теплішати. При це 1 квітня стовпчики термометрів різко опустяться до +6 градусів. Невеликі опади синоптики передають 18, 20 і 26 березня.

  Vodafone назвав список прихованих послуг, за які у абонентів списуються гроші
  В Україні збільшили податок на нерухомість: кому і скільки доведеться заплатити
  На Півночі країни до кінця першого весняного місяця буде вдень +4 … +8 градусів, але до 30 березня стовпчики термометрів піднімуться до +13 градусів. У перші дні квітня температура повітря опуститься до +6 градусів. Незначні опади у вигляді мокрого снігу синоптики передають 18 і 19 березня.


  • не пропусти

  • магазин