Якісні рендери Huawei P50 Pro від надійного джерела

  123

  З вигнутим екраном, величезним блоком основної камери та врізаною по центру фронтальною камерою.

  Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer), відомий під ніком OnLeaks, опублікував якісні рендери смартфона Huawei P50 Pro. Перші рендери цієї моделі інсайдер опублікував ще в кінці грудня минулого року, а зараз він повернувся з «завершеним дизайном», який «шокує вас». І дійсно, Huawei P50 Pro не схожий ні на який інший флагман, якщо дивитися на нього з боку тильної панелі.

  Величезний овальний виріз розділений надвоє — на два круглих. За даними інсайдера, в кожному колі розміститься по кілька модулів.

  Фронтальна камера в формі пігулки поступилася місцем одинарної, врізаної по центру. У цьому полягає, мабуть, основна відмінність P50 Pro від попередника P40 Pro. Діагональ екрану «зі злегка загнутими краями» склала 6,6 дюйма, рамки — дуже тонкі.

  Тильна панель Huawei P50 Pro оформлена склом, бічна рамка з плоскими верхньою і нижньою гранями — з металу. Габарити смартфона становлять 159х73х8,6 мм (товщина з урахуванням виступаючого модуля камери – 10,3 мм).

  З інших особливостей смартфона інсайдер виділяє наявність підекранного сканера відбитків пальців, стереодинаміків (по одному на верхній і нижній гранях), а також наявність ІЧ-випромінювача.

  Стів Хеммерстоффер — надійний інсайдер. Наприклад, ще на самому початку січня він опублікував якісні рендери смартфонів Samsung Galaxy S21 і Galaxy S21 Ultra, які згодом цілком підтвердилися.






  • не пропусти

  • магазин