Apple переносить виробництво iPhone 12 з Китаю до Індії

  22

  Зараз Apple виробляє в Індії такі смартфони, як iPhone 6S, iPhone 11, iPhone XR і новий iPhone SE.

  За повідомленнями індійських ЗМІ, Apple збирається перенести 10% виробництва iPhone 12 з Китаю до Індії, при цьому компанія Foxconn готує відповідне виробниче обладнання.

  Поки що Apple виробляє в Індії деякі смартфони, при цьому компанія планує запустити виробництво флагманських смартфонів iPhone 12 в цій країні. Першою виробництво iPhone 12 в Індії почне компанія Foxconn, після чого, вже в кінці 2021 року Pegatron також почне випуск iPhone 12.

  До цього індійські ЗМІ повідомляли, що Apple планує виробляти серію iPhone 12 в Індії. Wistron також готується почати виробництво нового iPhone в Бангалорі. Плануючи інвестувати близько 30 млн доларів, Wistron також хоче найняти 10000 співробітників для нового заводу. Очікується, що завод буде повністю готовий до роботи в жовтні цього року, при цьому близько 1000 нових співробітників вже приступили до роботи в Wistron.

  Зараз Apple виробляє в Індії такі смартфони, як iPhone 6S, iPhone 11, iPhone XR і новий iPhone SE. Деякі джерела також вказали, що Apple просуває місцеве виробництво, тому що виробник iPhone сподівається знизити залежність від Китаю.

  При місцевому виробництві Apple також економить 22% на відсутності податків на імпортовану продукцію.


  • не пропусти

  • магазин