Названі терміни виходу OnePlus Nord 2 з Dimensity 1200

  64

  Китайська компанія збирається випустити недорогий OnePlus Nord 2 з метою зміцнити свої позиції на конкурентному ринку смартфонів середнього рівня.

  OnePlus, яка протягом кількох років випускала тільки флагмани, минулого року вийшла на ринок бюджетних смартфонів, представивши лінійку OnePlus Nord. Тепер компанія готується до запуску OnePlus Nord 2, подробиці про який з’явилися в мережі.

  Крім флагманських смартфонів серії OnePlus 9, китайська компанія збирається випустити недорогий OnePlus Nord 2 з метою зміцнити свої позиції на конкурентному ринку смартфонів середнього рівня. Пристрій буде побудовано на базі нової однокристальної системи MediaTek Dimensity 1200 с підтримкою мереж 5G.

  OnePlus досі використовувала однокристальні системи Qualcomm у всіх своїх смартфонах. Dimensity 1200 проводиться за нормами 6-нанометрового технологічного процесу. У конфігурацію Dimensity 1200 входять вісім ядер (1+3+4), головним є Cortex-A78, яке працює на частоті 3,0 ГГц. Додатково встановлено ще три ядра Cortex-A78 з частотою 2,6 Гц і чотири енергоефективних ядра Cortex-A55, що працюють на частоті 2,0 Гц. Dimensity 1200 також підтримує подвійний режим очікування з двома SIM-картами 5G.

  Очікується, що докладні характеристики про смартфон з’являться найближчим часом. OnePlus Nord домігся успіху на індійському ринку в основному завдяки доступній ціні в 340 доларів. Навряд чи новий смартфон буде істотно дорожчим.

  Вихід OnePlus Nord 2 очікується в другому кварталі.


  • не пропусти

  • магазин