Instagram запустив два бізнес-режими для спільного використання облікового запису компанії

  83

  Власник бізнес-акаунту зможе відкривати колегам доступ до листування без розголошення пароля і закривати повідомлення в будь-який час.

  За даними Gurov Digital, Instagram запустив два режими роботи з повідомленнями в рамках бізнес-акаунтів. Тепер спілкуватися з клієнтами і просувати сторінку зможуть одночасно всі члени виконавчої команди компанії.

  Перший режим роботи з повідомленнями передбачає відкриття доступу до листування для всіх довірених користувачів. Так, SMM-спеціалісти, ком’юніті-менеджери та інші співробітники компанії зможуть читати і відповідати на Instagram-повідомлення перебуваючи в різних куточках світу. Послуга доступна для різних десктопних додатків, які можна використовувати для управління обліковим записом (Creator Studio, Business Suite, Pages Manager App і не тільки). При такій формі роботи власник Instagram-акаунту не повинен нікому повідомляти свій пароль — доступ до повідомлень надається за допомогою адреси його електронної пошти.

  Другий режим роботи над повідомленнями в бізнес-акаунті передбачає закритий доступ для команди. Читати і відповідати на повідомлення може тільки одна людина, власник акаунту, і тільки з офіційної програми Instagram. Перемикатися між режимами роботи з повідомленнями можна в налаштуваннях облікового запису в будь-який час.


  • не пропусти

  • магазин