Головний недолік нового флагмана Huawei на фото

  64

  Раніше повідомлялося, що Huawei створила новий шарнір, який повинен був нібито усунути складку, однак за фактом вона вийшла навіть більшою.

  Після вчорашнього анонсу флагманського смартфона Huawei Mate X2, який оснащений гнучким екраном, в соціальній мережі Twitter з’явилися реальні фотографії пристрою.

  Вони наочно демонструють головний недолік нового флагмана — велику складку в місці, де згинається екран. Раніше повідомлялося, що Huawei створила новий шарнір, який повинен був нібито усунути складку, однак за фактом вона вийшла навіть більшою, ніж на попередніх складних смартфонах.

  Нагадаємо, смартфон отримав складаний екран діагоналлю 8 дюймів роздільною здатністю 2480х2200 пікселів, а також додатковий дисплей діагоналлю 6,45 дюйма роздільною здатністю 2700х1160 пікселів. Серцем пристрою виступає однокристальна система Kirin 9000 з вбудованим модемом 5G.

  Huawei Mate X2 оснащений стереодинаміками, акумулятором ємністю 4500 мАг і підтримкою швидкої зарядки потужністю 55 Вт. Основна камера отримала 50-мегапіксельний датчик зображення і підтримку 100-кратного цифрового зуму.

  Смартфон коштує майже 3000 доларів.


  • не пропусти

  • магазин