В Google Photos з’явився крутий редактор відео і нові платні функції

  66

  Редактор вже з’явився на iPhone, а Android отримає його в найближчі тижні.

  У вересні компанія Google анонсувала повністю перероблений фоторедактор в своєму сервісі Google Photos (Google Фото). Тепер Google представила новий редактор для відео.

  За словами розробників, функція розроблена так, щоб легко створювати якісні ролики, не стаючи експертом в редагуванні відео. Функція вже отримала схвальні відгуки в мережі.

  Редактор дозволяє обрізати, повертати і стабілізувати, міняти перспективу, використовувати фільтри, а також вносити детальні правки, включаючи настройку яскравості, контрастності, насиченості і так далі. Всього Google пропонує понад 30 налаштувань.

  Новий відеоредактор вже почав поширюватися в Google Photos для iOS, також він стане доступний на більшості пристроїв Android в найближчі тижні.

  Ще одним нововведенням Google Photos стали нові функції редагування, які доступні тільки для платних користувачів — передплатників Google One. Раніше ці функції були доступні тільки для смартфонів фірмової лінійки Pixel.

  Мова йде про Portrait Blur і Portrait Light, що використовують систему штучного інтелекту для розмиття фону на портретах і налаштування світла в області обличчя. Оскільки тут використовується ШІ, а не реальна інформація з датчика глибини, функції можна застосовувати до фотографій, які були насправді зняті в портретному режимі. Функції Blur і Color Pop з використанням інформації про глибину залишаються безкоштовними.

  Також користувачі Google One отримують доступ до «суперфільтрів» c використанням машинного навчання, таким як Dynamic для розумної налаштування яскравості і контрастності фото, а також «Небо» для корекції кольору неба на зображенні.

  Всі ці функції редагування фото стануть доступні передплатникам Google One в додатку для Android найближчими днями.


  • не пропусти

  • магазин