Материнська компанія Google інвестувала в Nothing – новий стартап засновника OnePlus

  38

  Інвестори охоче вкладають свої гроші в нову компанію, яка збирається здивувати користувачів екосистемою з розумних девайсів.

  Холдинг Alphabet, до складу якого входить Google, став спонсором стартапу Nothing. Компанія вклала в проект, який подає великі надії, п’ятнадцять мільйонів доларів. Відзначимо, що холдинг не є єдиним інвестором молодої компанії. Раніше в проект, який створив інтернет-підприємець Карлом Пей, вклали чималі кошти Стів Хаффман (один із засновників новинного сайту Reddit) і Кевін Лін (співзасновник відеострімінгового сервісу Twitch).

  Тепер складно сказати, скільки грошей було залучено в Nothing. Нагадаємо, що раніше повідомлялося про сім мільйонів доларів, вкладених сторонніми компаніями в розвиток стартапу.

  Як повідомляє новинне джерело Bloomberg, найближчим часом Nothing збирається випустити два види сучасних бездротових навушників. На цьому компанія не зупиниться і буде продовжувати дивувати користувачів новинками вже в цьому році. Засновник Nothing ділиться планами про створення цілої екосистеми розумних гаджетів.

  Очевидно, що інвестори впевнені в успіху стартапу і охоче вкладають в нього гроші. Наприклад, Том Халм, генеральний партнер Google Ventures заявив, що Карл Пей володіє глобальним мисленням і зможе створити дійсно успішний проект. Бізнесмен вірить, що в майбутньому Nothing вплине на світовий ринок споживчих технологій.

  Критики ж не впевнені, що гучні заяви Карла Пея будуть виправдані і світ побачить кардинально нові бездротові навушники. Ця ніша електроніки вже зайнята великими виробниками зі світовим ім’ям, конкурувати з якими буде складно.


  • не пропусти

  • магазин