Oppo Find X3 Pro на фото в руках користувача

  45

  Його точно неможливо переплутати з будь-яким іншим пристроєм.

  Раніше Oppo підтвердила, що смартфон Oppo Find X3 Pro з «неможливою поверхнею» буде представлений в березні цього року і побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 888. Такий опис виробник дав смартфону через форми блоку основної камери, який плавно з’єднується із задньою поверхнею смартфона.

  Тепер же в мережі з’явилися перші живі фотографії Oppo Find X3 Pro в руках користувача, які підтверджують, що смартфон дійсно виглядає унікально. Його точно неможливо переплутати з будь-яким іншим пристроєм.

  Роздільна здатність дисплея Oppo Find X3 становить 1440×3216 пікселів, він матиме адаптивну частоту оновлення зображення в діапазоні від 10 до 120 Гц. Екран типу OLED матиме діагональ 6,7 дюйма і підтримуватиме 10-бітну глибину кольору.

  Смартфон отримає 12 ГБ оперативної пам’яті і не менше 256 ГБ флеш-пам’яті, а також однокристальну систему Snapdragon 888. У оснвній камері очікується наявність двох датчиків зображення Sony IMX766 на 50 Мп, а також 13-мегапіксельного модуля для 2-кратного оптичного зуму і 3-мегапіксельного сенсора для 25-кратного збільшенням та макрозйомки. Oppo Find X3 Pro отримає об’єктив виробництва OFILM, який перевершить всі раніше випущені смартфони.

  Смартфон має підтримувати 65-ватну зарядку, а акумулятор буде мати ємність 4500 мАг.


  • не пропусти

  • магазин