Майбутні Samsung Galaxy Watch 4 зможуть вимірювати рівень цукру в крові

  104

  Інсайда стверджують, що Samsung Galaxy Watch 4 буде корисний для хворих на цукровий діабет.

  Смарт-годинник від Samsung відмінно зарекомендували себе на ринку. Відповідно до сьогоднішньої витоку, наступне покоління Galaxy Watch зможе нас по-справжньому здивувати.

  Нова лінійка Galaxy Watch може складатися відразу з декількох нових пристроїв, що носяться. Як стало відомо, мінімум одна з нових моделей зможе відстежувати рівень цукру в крові. Нагадаємо, що таку ж можливість нам обіцяють і в наступних Apple Watch.

  Так як це смарт-годинники, очікується, що метод аналізу крові буде оптичним, ніякого забору крові не буде потрібно. Для таких цілей існує спосіб відомий як «Рамановська спектроскопія». Суть даного методу – визначити хімічний склад тканин, за допомогою просвіту променем ближнього інфрачервоного спектра.

  Наскільки такі функції зможуть спростити життя тим, хто страждає від цукрового діабету – складно переоцінити. Дуже хочеться, щоб ці витоки виявилися повністю правдивими. В такому випадку нас чекає нова хвиля смарт-годинників з подібними, реально корисними для здоров’я, функціями.

  Якщо повернутися до Samsung Galaxy Watch 4, то їх анонс очікують на заході Samsung Unpacked, у другій половині 2021 року. Сподіваємося, що на той час нас чекає більше інформації про такі новинки.

  Джерело: 9to5google.com  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин