Microsoft показала оновлене меню Пуск в Windows 10 і розповіла, як міняти в ньому кольори

  753

  Все це вже реалізовано в збірці Windows 10 Developer Preview 20161.

  У каналі для розробників Microsoft з’явилася нова збірка Windows 10 під назвою Windows 10 Developer Preview 20161, в якій вже реалізовані раніше заявлені нововведення у вигляді оновленого меню Пуск і перемальованих значків. Змінилися і плитки — вони тепер виконані на напівпрозорому фоні. В цілому, меню залишилося колишнім, але в візуальному плані посвіжішало.

  Microsoft передбачила можливість зміни кольору меню Пуск, але для цього треба спочатку включити темну тему оформлення Windows і оцінити кольорові акценти. А далі можна вибирати будь-який фон — хоч рожевий.

  Ще одне нововведення торкнулося фірмового браузера Edge: вкладки в ньому отримали режим відображення у вигляді мініатюр — так само, як можна побачити відкриті вікна в Windows 10 при натисканні клавіш Alt+Tab. Звичайно, якщо вкладок відкрито багато, то такий режим абсолютно даремний, але в Microsoft передбачили можливість відкриття у вигляді мініатюр для трьох або п’яти останніх вкладок, а також відключення такого режиму зовсім — в такому випадку вкладки будуть відображатися як зазвичай.

  Компанія обіцяє доопрацювати всі ці нововведення, і на це у неї є достатньо часу. Все це з’явиться в призначеній для користувача версії Windows 10, швидше за все, з осіннім оновленням, але не виключено, що реліз може відбутися і раніше.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин