США остаточно визнали Huawei і ZTE загрозою національній безпеці

  90

  Американським компаніям заборонено купувати будь-яке обладнання двох китайських виробників і співпрацювати з ними.

  Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) офіційно визнала компанії Huawei Technologies Company (Huawei) і ZTE Corporation (ZTE) і їх дочірні підприємства загрозою національній безпеці. Урядове агентство оголосило про це у відповідному прес-релізі, опублікованому у вівторок 30 червня. Документ вже набув чинності.

  Фінансові ресурси з Фонду універсального обслуговування FCC в розмірі 8,3 млрд доларів надалі не можуть і не будуть використовуватися для покупки, обслуговування, поліпшення, модифікації та іншої підтримки будь-якого обладнання, виробленого Huawei і ZTE. Починаючи з 30 червня американським компаніям також остаточно заборонено купувати мережеве обладнання китайських технологічних гігантів і співпрацювати з ними.

  Згідно із заявою Федеральної комісії зі зв’язку, прийняте рішення ґрунтується на величезній кількості доказів з боку уряду США. Голова агентства Аджіт Пай (Ajit Pai) прокоментував ситуацію, зазначивши, що Huawei і ZTE «становлять небезпеку для розвитку комунікаційних мереж Америки і майбутнього стандарту 5G».

  Адміністрація президента США Дональда Трампа переконана, що Huawei і ZTE мають тісні зв’язки з Комуністичною партією Китаю і військовим апаратом Китаю, і що обидві компанії підкоряються китайському законодавству, яке зобов’язує їх співпрацювати з розвідувальними службами країни. На цьому тижні Пентагон направив до Конгресу документ, що містить список з 20 китайських організацій в США, що підтримуються китайськими військовими.

  Масштабне розслідування відносно Huawei і ZTE велося з листопада 2019 року. Тепер Федеральна комісія із зв’язку позначила свою остаточну позицію.


  • не пропусти

  • магазин