iPhone 12 зможе знімати 4K-відео зі швидкістю 240 кадрів в секунду

  137

  iPhone вже неодноразово визнавали найкращим смартфоном для відеозйомки. І iPhone 12 обіцяє знову перевершити конкурентів.

  Попри те, що до анонсу iPhone 12 ще кілька місяців, ми вже багато знаємо про нову лінійку смартфонів — від моделі процесора до діагоналі дисплея. А сьогодні джерела озвучили ще одну цікаву деталь. Стосується вона камер iPhone 12, а точніше, можливості відеозйомки.

  Джерела повідомили, що iPhone 12 зможе знімати 4K-відео зі швидкістю 120 чи навіть 240 кадрів в секунду. Натяк на це вони виявили в першій бета-версії iOS 14, яка вже доступна розробникам. Формат 4K 240fps буде доступний в режимі сповільненої зйомки, а формат 4K 120fps, швидше за все, стане частиною звичайного режиму. А ось чи отримають нові iPhone підтримку зйомки відео з роздільною здатністю 8K, яка є у багатьох Android-флагманів на базі Qualcomm Snapdragon 865, поки залишається тільки здогадуватися.

  Раніше інсайдер Ice Universe повідомив, що дві старші моделі, відомі як iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, отримають дисплеї з частотою оновлення до 120 Гц. Це забезпечить більш плавну картинку і дозволить їм нарівні конкурувати з флагманськими смартфонами на Android. В беті iOS 14 вже знайшли перемикач частоти оновлення екрану, що підтверджує плани Apple. Нагадаємо, нинішні iPhone задовольняються дисплеями з частотою 60 Гц, а ось на iPad Pro вже кілька років доступна технологія ProMotion, що збільшує швидкість оновлення екрану до 120 Гц.

  Вихід нової лінійки iPhone очікується у вересні, але не виключається, що Apple перенесе її анонс на місяць-другий через проблеми, що виникли на тлі епідемії коронавірусу. У серію iPhone 12 в цьому році увійдуть чотири моделі в трьох різних розмірах. Всі вони будуть базуватися на 5-нанометровому чипі Apple A14 Bionic і отримають підтримку 5G.

  Джерело:


  • не пропусти

  • магазин