Google автоматично видалить історію користувачів. Спрощене включення режиму «інкогніто»

  48

  Заходи щодо забезпечення конфіденційності посилюються.

  Компанія Google оголосила про зміни в настройках безпеки. Фірмові сервіси тепер будуть зберігати менше конфіденційної інформації користувачів.

  З учорашнього дня в налаштуваннях відстеження дій користувача в Google Account (обліковий запис Google) працює автоматичне видалення історії розташування та історії додатків і веб-пошуку через 18 місяців.

  Крім того, зарпрацювала функція автоматичного видалення даних на YouTube. Термін зберігання інформації для нових акаунтів і користувачів, вперше включили збереження історії переглядів на YouTube, складе 36 місяців.

  Розробники спростили доступ до налаштувань безпеки через пошук Google і перехід в режим інкогніто в браузері, а також поліпшили настройки конфіденційності. Перехід в режим «інкогніто» стає дуже простим — треба натиснути і утримувати фото профілю. Функція вже доступна в додатках Google і Google Карти для iOS, найближчим часом вона з’явиться і в інших додатках.

  Функція автоматичного видалення історії місцеперебування, історії додатків і веб-пошуку запрацювала в минулому році. Користувач може налаштувати функцію так, щоб ці дані, в тому числі і голосові запити, автоматично віддалялися з Google через 3 або 18 місяців. Тепер автоматичне видалення в налаштуваннях відстеження дій працює за замовчуванням.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин