Motorola обновила свій бюджетник до Android 10

  121

  Moto G7 Play – це звичайний недорогий смартфон, один з тих, які часто випускають під девізом « зробили і забули » . Але Motorola вирішила подумати про користувачів, і, всупереч загальній тенденції, оновила пристрій до нової версії Android, попри очевидно середній дохід, що надходить з його продажу.

  Телефон Moto G7 Play, що працює на чипі Snapdragon 632 і володіє всього 2 ГБ оперативної пам’яті не є пріоритетним в списку підтримки Motorola. Але це не завадило оновити його.

  Одними з перших оновлення отримали користувачі з Бразилії, але поки апдейт розгортається не дуже швидко. Очевидно, це зроблено для виключення вірогідності наявності у фінальній збірці критичних помилок, які могли б підставити тих, хто оновився. Навчена неприємним досвідом зі своїм флагманом, Motorola тепер не поспішає з випуском фінальних версій оновлень.

  У будь-якому випадку, кожен власник Moto G7 Play однозначно зможе поставити Android 10, просто це відбудеться трохи пізніше. Слідкуйте за повідомленнями і перевіряйте наявність оновлень, щоб не пропустити апдейт.

  Джерело: Phonearena


  • не пропусти

  • магазин