Samsung Galaxy Fold 2 не вийде відразу після анонсу

  100

  Стала відома ємність акумулятора.

  Вже давно ходять чутки, що Samsung планує представити гнучкий смартфон Galaxy Fold 2 на заході, який, імовірно, пройде 5 серпня. На ньому також повинні представити смартфони лінійки Galaxy Note20.

  Тепер же джерела повідомляють, що процес розробки програмного забезпечення далекий від завершення, тому Samsung Galaxy Fold 2 не вийде відразу після анонсу, на відміну від смартфонів лінійки Galaxy Note20.

  Також очікується, що виробництво Galaxy Fold 2 почнеться тільки в серпні, причому в обмеженому обсязі. Це означає, що смартфон з’явиться в магазинах в кінці серпня або вересні, але навіть тоді постачання будуть невисокими.

  Це пов’язано з дефіцитом ультратонкого скла (UTG), яке Samsung, за чутками, буде використовувати поверх складного дисплея. Ультратонке скло дебютувало в Galaxy Z Flip, але джерела з ланцюжка постачання стверджують, що обсяги виробництва UTG будуть низькими до наступного року.

  Очікується, що Samsung Galaxy Fold 2 буде трохи дешевшим, ніж його попередник, з більшими екранами як всередині, так і зовні. Смартфон має отримати однокристальну систему Snapdragon 865 з підтримкою 5G і акумулятор ємністю 4500 мАг (це було підтверджено після реєстрації в 3C). З чуток, Samsung може також спробувати реалізувати захист від пилу і вологи.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин