Новий Microsoft Edge на основі Chromium вийшов для всіх користувачів Windows 10

  272

  Такий же, як Chrome, а іноді навіть кращий.

  В даний час Microsoft поширює оновлену версію свого браузера Edge для Windows 10 через Windows Software Updates. Оновлення можуть бачити інші користувачі Windows 10, які використовують збірки 1803, 1809, 1903 і 1909.

  Microsoft запустила нову версію Edge ще в січні і до сих пір пропонувала завантажувати браузер вручну з веб-сайту. Нова версія заснована на проекті Chromium від Google, який також є основою для таких браузерів, як Chrome і Opera. У той час як оригінальний Edge працював на движку браузера EdgeHTML і движку JavaScript Chakra, новий браузер працює на тих же двигунах Blink і V8, що і Chrome.

  Тому новий Microsoft Edge багато в чому працює як Chrome, він має аналогічну продуктивність, більшість функцій працюють так само, як в Chrome, однак у браузерів різний інтерфейс.

  При цьому, оскільки Microsoft Edge є рідним браузером для Windows 10, він трохи краще працює на слабких комп’ютерах і планшетах, а також збільшує час роботи мобільних пристроїв без підзарядки.

  Microsoft стверджує, що якщо ви є користувачем Chrome, ви можете переїхати в Edge без будь-якого дискомфорту. Може лише здатися, що в браузері встановлена інша тема.

  Охочі можуть не чекати поновлення, а звантажити браузер вручну з microsoft.com/edge.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин