Google випадково випустила бету Android 11 завчасно. Що нового

  276

  Офіційний запуск публічної бета-версії відкладений у зв’язку з заворушеннями в США.

  Нещодавно компанія Google оголосила, що запуск публічної бета-версії операційної системи Android 11 відкладений у зв’язку з заворушеннями в США. Проте, деякі щасливчики зуміли отримати її завчасно.

  Ряд користувачів смартфонів лінійки Pixel повідомили про отримання Android 11 Beta 1. Вона «прилетіла» як мінімум на кілька Pixel 4 XL, але потенційно може виявитися доступна і на інших пристроях. Судячи з усього, Google випадково почала передчасне розповсюдження даної версії.

  Android 11 Beta 1 має номер збірки RPB1.200504.018. За попередніми даними, в Android 11 Beta 1 включені фінальні версії пакетів розробки SDK і NDK API. Ті, хто отримав оновлення користувачі поділилися з громадськістю своїми знахідками щодо того, що додалося в ОС в порівнянні з минулими тестовими збірками.

  У першій бета-версії з’явилися три нових типи значків в оформленні. Доступне після натискання кнопки увімкнення/вимикання меню змінилося, його можна налаштовувати, додався доступ до банківських картах Google Pay та управління пристроями «розумного будинку».

  В лаунчері для домашнього екрана з’явилися підказки для додатків — в нижньому ряду на домашньому екрані будуть виводитися різні значки додатків, в залежності від ситуації.

  І, нарешті, в швидких настройках з’явився розділ для управління медіаконтенту.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин