Xiaomi показала свій найменший Android TV

  130

  Телеприставка Xiaomi Mi TV Stick має формат звичайної флешки.

  Компанія Xiaomi вперше показала новий пристрій в лінійці телеприставок, про який почали ходити чутки ще в квітні. Мова йде про мініатюрну телеприставку Xiaomi Mi TV Stick.

  Пристрій продемонстрував під час живої трансляції Крістіан Клаус (Christian Klaus), відповідальний за зв’язки з громадськістю Xiaomi в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Трансляція була присвячена запуску серії Redmi Note 9 і Xiaomi Mi TV Stick там згадали побіжно, нарівні з іншими продуктами, які планується випустити в найближчі місяці.

  На слайді показана не тільки схожа на флешку телеприставка з конектором HDMI, але і входить в комплект пульт дистанційного керування. Пульт помітно більший Xiaomi Mi TV Stick і має трохи змінений дизайн в порівнянні з попередником. Пульт з підтримкою Bluetooth і голосового управління має спеціальні кнопки для доступу до Google Assistant, Netflix і Amazon Prime Video.

  На зображенні не видно додаткових портів на Xiaomi Mi TV Stick. Однак за попередніми даними у неї є порт USB і слот для карток пам’яті формату microSD.

  На початку травня телеприставка засвітилася в списках великого онлайн-ритейлера Gearbest. Тоді повідомлялося, що характеристики у новинки приблизно такі ж, як і у торішньої Xiaomi Mi Box S, але менші розміри, а ціна — вища. Орієнтовно Xiaomi Mi TV Stick оцінюється в 80 доларів. Приставка оснащується платформою Amlogic S905 Y2, 2 ГБ оперативної пам’яті, 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Пристрій працює під управлінням Android TV 9 Pie і підтримує 4K HDR. Підключення проводиться через HDMI 2.0.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин