Стабільні версії EMUI 10.1 і Magic UI 3.1 вийшли ще для кількох смартфонів Huawei і Honor

  135

  У списку опинилися Huawei Nova 6, Huawei Nova 6 5G, Huawei Nova 6 SE, Honor V30 і Honor V30 Pro.

  Компанія Huawei досить оперативно почала розширювати перелік смартфонів, які вже можуть встановити фінальну стабільну версію фірмової оболонки EMUI 10.1 на базі операційної системи Android 10.

  Нагадаємо, прошивка EMUI 10.1 була представлена разом з лінійкою Huawei P40 в кінці березня. Вчора стабільна версія нового фірмового програмного забезпечення стала доступною користувачам Huawei P30, P30 Pro і MatePad Pro в Китаї.

  Тепер же було оголошено про те, що фінальна стабільна версія EMUI 10.1 стала доступна ще для кількох моделей смартфонів, включаючи Huawei Nova 6, Huawei Nova 6 5G, Huawei Nova 6 SE. Крім того, смартфони Honor V30 і Honor V30 Pro отримали фінальну стабільну версію Magic UI 3.1, яка є перейменованою версією EMUI 10.1 для смартфонів Honor.

  Серед особливостей нової прошивки варто виділити панель управління для декількох пристроїв (Multi-device control center), яка дозволяє швидко під’єднатися до інших пристроїв і керувати побутовою технікою. Також з’явився додаток для відеодзвінків Huawei MeeTime, оновлений додаток Huawei Video, голосовий помічник Huawei Celia, який дебютував в Huawei P40, нові стилі оформлення завжди включеного дисплея та інші нововведення.

  Поки що оновлення поширюється в Китаї, але глобальні версії прошивок не змусять себе чекати.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин