Meizu 17 і Meizu 17 Pro отримали не тільки режим 120 Гц, а й підтримку HDR-відео

  200

  Компанія Meizu Technology офіційно повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo про доступність важливого оновлення для флагманських смартфонів Meizu 17 і Meizu 17 Pro, які отримали ряд очікуваних функцій.

  Нагадаємо, смартфони Meizu 17 і Meizu 17 Pro були представлені 8 травня, з коробки вони отримали максимальну частоту оновлення екрану 90 Гц, але виробник відразу ж пообіцяв випустити оновлення, яке підвищить частоту до 120 Гц. Через кілька днів оновлення було випущено, однак спочатку воно було призначене для оглядачів та представників ЗМІ.

  Тепер же Meizu розпочала масове поширення програмного забезпечення для Meizu 17 і Meizu 17 Pro для всіх перших покупців смартфонів в Китаї, яке додало не лише підтримку режиму 120 Гц.

  Після установки цієї прошивки смартфони отримують підтримку функції DС Dimming, яка усуває мерехтіння екрану при невеликій яскравості, а також отримують можливість відтворення відеороликів з розширеним динамічним діапазоном (HDR).

  Обидва смартфони отримали екран Samsung Super AMOLED діагоналлю 6,6 дюйма роздільною здатністю 2340х1080 пікселів, однокристальну систему Snapdragon 865 5G, великий акумулятор ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки Super mCharge потужністю 30 Вт. Meizu 17 Pro також підтримує бездротову швидку mCharge Super Wireless потужністю 27 Вт.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин