Перші подробиці про Moto One Vision Plus і Moto E7

  105

  Квітень запам’ятався анонсом лінійки Motorola Edge, де Plus-версія стала справжнім флагманом після того, як компанія взяла паузу на декілька років з випуском преміальних пристроїв. Буде цікаво подивитися чи з’явиться у користувачів бажання купити Motorola Edge+ і чи ознаменує він собою ренесанс бренду.

  Тим часом сама компанія готує чергові новинки, але в плані заліза вони будуть простішими. Мова йде про моделі Moto E7 і One Vision Plus, які можуть представити до кінця другого кварталу або вже в наступному. Завдяки базі даних Google Play Console вдалося більше дізнатися про новинки.

  Moto E7 повинен запропонувати процесор Snapdragon 632, флеш-накопичувач на 32 Гб і скромні 2 Гб оперативки. Обіцяють дисплей роздільною здатністю 1520х720 точок зі співвідношенням сторін 19:9 і операційну систему Android 10.

  Moto One Vision Plus укомплектували екраном діагоналлю 6,3 дюйма з краплею-вирізом під фронтальну камеру. Він удостоїться 4 Гб оперативної пам’яті, 128 Гб постійної і в його основі може лежати чип Exynos від Samsung. На даному етапі сказано, що смартфон отримає ОС Android 9.0 Pie, але, швидше за все, дебютує він з десятою версією зеленого робота.

  Джерело: gsmarena


  • не пропусти

  • магазин