Huawei, Qualcomm і Samsung анонсували новий стандарт кодування відео

  168

  Компанії Huawei, Qualcomm і Samsung Electronics оголосили про створення нового стандарту кодування відео MPEG-5 Essential Video Coding (EVC), призначеного, як вони відзначають, для задоволення ділових і технічних потреб медіаіндустрії.

  Забезпечуючи підтримку 4K UHD-відео з кращою компресією і ефективністю в порівнянні з попереднім поколінням, MPEG-5 EVC дозволить більшій кількості екранів відображати 4K, 8K, VR, AR і HDR контент і забезпечить той рівень послуг, якого очікують споживачі.

  Щоб забезпечити швидке прийняття та впровадження, Huawei, Qualcomm і Samsung, три основних учасники цієї нової стандартизованої технології, будуть працювати над подальшим просуванням цієї технології в мультимедійної індустрії. Вони також підтвердили свої зобов’язання пропонувати справедливі, розумні і недискримінаційні умови для своїх основних патентних вимог, що стосуються цього стандарту.

  Як повідомлялося раніше, Huawei, Qualcomm і Samsung оголосять про відповідні умови ліцензування, що охоплюють стандарт MPEG-5 EVC, не пізніше, ніж через два роки з дати публікації фінального проекту міжнародного стандарту (FDIS).


  • не пропусти

  • магазин